środa, 1 listopada 2017

polskie zakłady bukmacherskie

Fortuna to firma oferująca zakłady bukmacherskie, które funkcjonują na rynku od 1990 r. Wtedy to w Czechosłowacji został uruchomiony główny oddział zakładów bukmacherskich. Na rynku lokalnym Fortuna jako legalny bukmacher może działać zgodnie z licencją wydaną przez Ministra Finansów, aktywność tej marki nie ogranicza się wyłącznie do zakładów stacjonarnych, lecz jest od 2009 roku też aktywnością online.

efortuna koncentruje się przede wszystkim w swojej ogromnej ofercie na zakładach sportowych. Taka jest także jej misja: dostarczenie emocjonującej zabawy wszystkim, którzy chcą śledzić zdarzenia sportowe i wygrywać to właśnie dzięki sukcesom ulubionych drużyn. Marka od początku istnienia wspomaga koncepcję zakładów wzajemnych, niezmiernie pilnie strzeże ograniczeń wiekowych, właśnie dlatego również w jej zakładach są w stanie brać udział wyłącznie osoby pełnoletnie.

Fortuna specjalizuje się w zakładach:

• z wydarzeń sportowych;
• z wydarzeń kulturalnych;
• z wydarzeń dyplomatycznych.

Od 24 stycznia 2012 roku Fortuna na rynku lokalnym działa też za pośrednictwem internetu, od tego bo czasu obowiązuje zezwolenie Ministra Finansów. Ta marka od początku także niesłychanie dba o własny wizerunek. Stawia na kontakt z konsumentami, wskutek tego również od 2001 roku wydaje własny tygodnik „Fortuna Zakłady Bukmacherskie”. Fortuna ma prawo pochwalić się również aktywnością charytatywną, gdyż część własnego zysku przeznacza zawsze na wspieranie rozwoju sportowego młodzieży. Dobra opinia Fortuny wzbudza pokaźniejsze zaufanie wśród kontrahentów, jacy doceniają tę markę również za dostatnią propozycję zakładów oraz atrakcyjne promocje.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza